O nas

Inter Consulting - Kim jesteśmy?

Firma InterConsulting została założona w 2006 r. Na początku działalności profil firmy zakładał jedynie pomoc przy uzyskaniu odpowiednich zezwoleń na pracę, jednak z biegiem czasu, odpowiadając na potrzeby rynku, InterConsulting przekształcił się w firmę consultingową, która aktywnie wspiera działy HR w rekrutacji cudzoziemców. Jesteśmy świadomi, że w dzisiejszych czasach samodzielna usługa rekrutacyjna nie jest już wystarczająca. Nasz wykwalifikowany zespół zapewnia całkowite wsparcie działów HR w legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców spoza Unii Europejskiej. Kompleksowo wspieramy firmy z sektora firm małych, średnich oraz korporacje.

 

Doradzimy w doborze odpowiedniej procedury, aby mogli Państwo bez problemu zatrudnić potencjalnego pracownika i uniknąć niepożądanych konsekwencji prawnych wynikających z niedopatrzeń lub błędów. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie. Specjalizujemy się w analizie i przygotowaniu dokumentów, pozwalających na podjęcie pracy lub przedłużeniu pobytu potencjalnego pracownika.

 

Zapraszamy do kontaktu - zapewniamy kompleksowe i profesjonalne wsparcie przy zatrudnieniu cudzoziemca w Państwa firmie.

Kontakt